Kancelaria adwokacka mec. Andrzeja Byrskiego to firma zapewniającą kompleksową obsługę prawną, poczynając od kwestii podstawowych w rodzaju udzielania porad prawnych, przez reprezentowanie klienta przed organami wszystkich instancji, aż do czynności stricte specjalistycznych, jak na przykład stworzenie aktu notarialnego. Tak wszechstronna i kompleksowa pomoc prawna będzie możliwa dzięki współpracy między tworzoną przeze mnie firmą, a innymi kancelariami prawnymi, kancelarią notarialną, doradcą podatkowym oraz tłumaczem przysięgłym. Dlatego też każdy z naszych klientów może być pewny, że otrzyma na miejscu pomoc, która spełni jego oczekiwania.

Oprócz obsługi doraźnej oferujemy również obsługę stałą, skierowaną przede wszystkim do przedsiębiorców. Możliwość uzyskania codziennej pomocy prawnej w sprawach związanych z codziennymi sprawami firmy pozwolą na odciążenie osób prowadzących działalność gospodarczą sprawami, którymi powinien zajmować się profesjonalny prawnik.

ADWOKAT
Andrzej Byrski

Doświadczony prawnik posiadający szeroką wiedzę prawniczą, reprezentujący Klientów na co dzień w sprawach przede wszystkim z zakresu:

a)    prawo karne – m.in. wszelkie sprawy związane z narkotykami, bójki, uszkodzenia ciała, kradzież, jazda w stanie nietrzeźwości;

b)   prawo cywilne (sprawy o zapłatę, odszkodowania i zadośćuczynienia [w tym za błędy medyczne], spadki oraz podziały majątku małżonków)

c)    umowy frankowe – wszelkie roszczenia kredytobiorców przeciwko bankom, w tym sprawy o stwierdzenie nieważności umowy frankowej lub jej tzw. „odfrankowienie”;

Telefon:  514 741 823

e-mail:  biuro@kancelariabyrski.pl

ASYSTENT ADWOKATA
Izabela Rychlewicz

Kierownik naszego sekretariatu dba o Klientów kancelarii od pierwszego kontaktu do zakończenia sprawy. Z chęcią pomoże Państwu we wszelkich kwestiach formalnych i organizacyjnych dotyczących prowadzonych przez nas spraw.

Telefon:  532 365 715

e-mail:  biuro@kancelariabyrski.pl